Jakub MAJEWSKI

TOP TEAM | Centrum Kettlebell Polska

Reprezentant Kutna, trener, instruktor w klubie Be FiT, oraz Mundurowy. Pasjonat sportów siłowych i systemów walki.

Odpowiedzią na pytanie – „po co ćwiczysz?” – które większość praktykujących pewnie nieraz usłyszała, w moim przypadku była, jest i będzie – sprawność.
O to zawsze chodziło i chodzi, jest to dla mnie główny cel, główny czynnik motywacyjny do pracy z samym sobą i podopiecznymi. Budowanie sprawności i pomaganie w jej odzyskiwaniu. Reszta jest dodatkiem, pozytywną konsekwencją pracy. Trening z kettlebells idealnie wpasowuje się w powyższe zdania, poza tym jest odpowiedni dla każdego.

Droga do Top Team była dla mnie do tej pory jednym z najtrudniejszych wyzwań. Wymaga odpowiedniego ukierunkowania treningu i przygotowania pod kątem wydolności, siły i mobilności. Nie jest łatwo, wiedziałem o tym od początku i nie mogłem sobie tego odmówić:)

Dlatego też wiadomość o przyjęciu do Top Team z wynikiem 5* jest dla mnie zaszczytem, ale również wyznacznikiem dalszych celów. Każde kolejne podejście do SSST czy pozostałych bojów wcale nie jest prostsze, tym bardziej, że kierując się zasadą nieustannego rozwoju, nie można sobie pozwolić na gorsze wyniki.

Podziękowania dla wszystkich, którzy wspierali, a przynajmniej nie przeszkadzali w robocie 😉
Piątka!