Izabela Wesołowska

TOP TEAM | Centrum Kettlebell Polska

Świat jest niesamowity. Jeżeli naprawdę czegoś chcesz – NIEMOŻLIWE NIE ISTNIEJE!

Pamiętam jak kilka miesięcy temu czytałam opis pod Team’owym zdjęciem brata. Byłam z niego naprawdę dumna i cieszyłam się z jego sukcesu. Wyobrażałam sobie co ja napisałabym pod takim zdjęciem. I właśnie w tamtym momencie zwykłe przemyślenia przerodziły się w cel. A niestety posiadam już taką wadę, że każdy cel muszę zrealizować J no i stało się! Top Team w wieku 18 lat zdobyty! Teraz jeszcze tylko matura z rozszerzonej matematyki…

Niestety nie napiszę, że droga była trudna i pełna wyrzeczeń (nawet słodycze można tworzyć dietetyczne moi drodzy J). Za bardzo to kocham, więc droga była przyjemnością, która powoli i skutecznie prowadziła do miejsca, w którym chciałam się znaleźć. Zaczynając od początku, kettlami zaraził mnie wspomniany wcześniej wspaniały brat, @Michał Wesołowski ( tak, ten z wiecznym bananem na twarzy ). Jego entuzjastyczne sprawozdania z treningów i pytanie: „mała, a ty nie chciałabyś do nas chodzić?” jak się później okazało obróciły moje życie o 180 stopni. Trafiłam pod skrzydła @Michał Chrościelewski, czyli trenera, którego można sobie tylko wymarzyć. Pełen profesjonalizm i niesamowita atmosfera klubu sprawia, że tego się po prostu nie dało nie pokochać. Tak się spodobało, że nie chce przestać od ponad półtora roku, a co najlepsze nie traktuję tego jako obowiązku, bo obowiązki z czasem przestaje się lubić, dla mnie to jest po prostu pasja. A z pasją wygrać się nie da!

Oczywiście w życiu nie doszłabym do tego sama, bo wtedy nie ma frajdy. Dziękuję przede wszystkim bratu, @Michał Wesołowski, bo gdyby nie on, nie miałabym nawet szansy na to wszystko, co jest teraz dla mnie najważniejsze. Tyczy się to również @Michał Chrościelewski, który zajął się mną od podstaw i wprowadził w świat kettlebell. Chłopacy okazali się być nie tylko trenerami, wzorami do naśladowania, ale również prawdziwymi przyjaciółmi. Dodatkowo @Krzysztof Kryspin i Marcin Senda nie wiem czemu my to sobie robimy, ale te treningi na 6 rano są jedyne w swoim rodzaju dzięki atmosferze, nie godzinie i tu się wam chłopaki za tego codziennego kopniaka energii i zapału należą mega podziękowania J @Krzysztof Kryspin udało nam się zdobyć Team w tym samym czasie, gratuluję i cieszę się, że pomimo wszelkich trudności osiągnęliśmy cel! Motywowaliśmy siebie nawzajem i wspieraliśmy, a to ma większą wartość niż cokolwiek innego. Ale nie myślcie sobie Ania Senda, @David Sieńko, @Izabela Stasiukiewicz, @Natalka Wołyniec, @Ola Małecka, @Piotrek Kułak, @Krzysztof Ostrzycki, @Asia Kwapisz, że o was mogłabym nic nie powiedzieć! Z wami nawet SSST nie straszny. No i jeszcze ktoś, może i nie związany z naszym klubem, ale najlepsza przyjaciółka, @Emilka Marciniak, której chcę podziękować za wszystko (oprócz mów motywacyjnych, bo tego nie umiesz robić) .

Dodatkowo wielkie dzięki dla sklepu Vitamin-Shop Ełk, który zaopatruje nas w suplementy, a chyba co do ich roli przy tak intensywnych treningach nie trzeba się za bardzo wypowiadać. @Izabela Stasiukiewicz – jesteś kochana i niezastąpiona!

Chciałabym jeszcze wspomnieć o największej motywacji, całym klubie, który jest niczym innym jak najbardziej pozytywnymi i wspaniałymi ludźmi jakich znam. Wasza wiara i wsparcie są niezastąpione, a atmosfera tak ciepła, że lodowata woda na morsowaniu nie przeszkadza. Cieszę się, że mogę tworzyć CKB Hardcross Ełk razem z wami. Cztery gwiazdki to co prawda nie pięć, ale na tym nie koniec, mam jeszcze trochę czasu J Wszystko przede mną, a teraz wiem, że jedyne czego potrzebuję to cel, którego jestem pewna i dzięki któremu motywacja tak po prostu nie odpuści. Jeżeli Twoim celem jest Top Team, dąż do tego, jeżeli cokolwiek innego, upewnij się, że to jest to czego pragniesz i działaj, a sukces będziesz miał jak w banku. Tak to właśnie działa i myślę, że mogę być tego dobrym przykładem. Dziękuję @Dariusz Waluś za możliwość dołączenia i witam Top Team Polska!