Gracja MECWALDOWSKA-DOMAŃSKA

TOP TEAM | Centrum Kettlebell Polska

Cześć,
Możliwość założenia czerwonej koszulki Top Team jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem.
Od 2 lat trenuję crossfit na FitFabric Zatoka w Łodzi. Praca z odważnikami kettlebells nie była mi obca, niemniej jednak sprostać technicznym wymogom CKB jest nie lada wyzwaniem.

Pomysł zawalczenia o gwiazdki Top Team pojawił się w trakcie zeszłorocznego wiosennego lockdownu, gdzie siłą rzeczy miałam ograniczony dostęp do sprzętu, a kettle były nieodłącznym elementem moich domowych treningów. Jednak od pomysłu do realizacji upłynęła dłuższa chwila.
W październiku 2020 roku trafiłam pod skrzydła mojego obecnego trenera Marcina Mroza, który dodatkowo mnie zmotywował i tak zaplanował przygotowania, abym do końca 2020 roku zdobyła czerwoną koszulkę jednocześnie kontynuując programowanie crossfit.

Marcin dziękuję za zaangażowanie, cenne rady i za to, że dzięki Tobie złapałam wiatr w żagle i nabrałam odwagi do realizacji swoich marzeń.

Ogromne podziękowania należą się również moim najbliższym, bo to Oni najmocniej kibicują i dają przestrzeń dla moich sportowych pasji. Maciek, Ines i Iwo – dziękuję!

Na koniec wielka piona dla mojej treningowej ekipy ze @Szwadrony7.0 !

W Top Team rzecz jasna nie powiedziałam jeszcze ostatniego słowa 😉.