Filip KARAŚ

TOP TEAM | Centrum Kettlebell Polska

Cześć, mam na imię Filip mam 36 lat i pochodzę z Sopotu.
Na co dzień trenuje w Avanport Gdynia gdzie w 2017 roku trafiłem do grupy beginners zaczynając trenować crossfit, wtedy jeszcze nie wiedziałem jak bardzo to zmieni mój tryb życia i doprowadzi mnie w przyszłości do 4 gwiazdek CKB TOP TEAM.

Mój sportowy background to Rugby, które trenowałem od 10 do 27 roku życia. Od ponad 10 lat pracuje na statkach. Nie ukrywam, że bardzo ciężko jest utrzymać dietę, trenować i pracować, zmieniając co kilka dni strefy czasowe. Dodatkowo brak suplementów oraz zamknięcie przez parę miesięcy w jednym miejscu, gdzie nie zawsze jest sala do ćwiczeń przypominająca te na których zwykliśmy ćwiczyć rodzą kolejne wyzwanie.

Z tego miejsca szczególne podziękowania kieruję do Head Coach @Kuba Podwysocki, który powolutku wyprowadził mnie po kontuzjach z boisk rugby oraz dostosował ćwiczenia do charakteru mojej pracy. On doskonale pamięta moje zakresy i to jak dramatycznie wyglądały moje ćwiczenia. Powoli staliśmy się partnerami treningowymi motywującymi się do treningów i to właściwie jemu zawdzięczam te 4 gwiazdki.

Podziękowania również kieruję do @Aleksandra Juszczyk, która towarzyszyła nam w przygotowaniach do tego chellegngu.

Chciałbym bardzo zachęcić ludzi do włączenia w trening ćwiczeń z odważnikami kettebell. Przygotowania do tego wyzwania przynoszą tylko pozytywne efekty.