Emilia HOFF

TOP TEAM | Centrum Kettlebell Polska

Kiedy w marcu 2020 roku niespodziewanie nastał ogólnokrajowy lockdown,pierwsze,co przyszło mi do głowy,że to najlepszy czas na to,by zrobić Top Team.

Przygotowania zaczęłam jednak zaczęłam dopiero we wrześniu,by w prezencie gwiazdkowym zaliczyć zaplanowane boje;)

Kilka słów o mnie-na co dzień pracuję w polskiej firmie medycznej Adamed, jestem mamą dorosłej córki,mąż i rodzina zawsze okazywali mi wsparcie i zrozumienie w mojej sportowej pasji,nie mając nic przeciwko codziennym treningom.

Sport i aktywnosc fizyczna zawsze była bliska mojemu sercu.
Od 7 lat trenuję crossfit, startując na zawodach w kraju i za granicą.Dużo miejsca w moich planach treningowych zajmuje praca z odważnikiem KB.Szkoda,by było tego nie wykorzystać.
I teraz podziękowania dla mojego trenera- Krzysztof Bajera,to najlepsze,co mogło mi się trafić w moim sportowym życiu po 40 stce.
Podpowiada cele,układa plany treningowe,wspiera na zawodach,motywuje i wierzy we mnie,bardziej niż ja sama.Naprawdę z całego serca dziękuje za to,gdzie jestem z moją formą i siłą,bez kontuzji i przerw w treningach.
Cieszę się,ze nasze założenia zostały zrealizowane,taki miły akcent na koniec,tego jakby nie było dziwnego roku.

Duma mnie przepełnia,słysząc od córki, iż jestem jej motywacją,równie duża radość jest wtedy,gdy dzięki mnie,zaczynają się ruszać i trenować dużo młodsze ode mnie osoby.

Wiem,ze dbając o siebie i moją sprawność fizyczną,pracuję na swoje zdrowie,samopoczucie,odporność i komfort życia.A swoich lat w ogóle nie czuję 😉