Dariusz Reinhard

TOP TEAM | Centrum Kettlebell Polska

Miało być o sobie, ale jak nie obcinałem to wychodziło dwie strony, nikt by tego nie przeczytał, więc wymyśliłem podziękowania dla osób, które przyczyniły się do tego, że znalazłem się w tak znamienitym gronie.

Mojej żonie Paulina, najwierniejsza fanka i niezłomne wsparcie.
Profesorowi MARCINOWI DOMŻALSKIEMU, który jak poważnie zepsułem swoje kolano to powiedział „masz fajne duże kolana, naprawimy cię”, jak powiedział tak zrobił i jest efekt. To Znakomity lekarz, ale przede wszystkim SUPER CZŁOWIEK. Jeszcze raz dziękuję Marcinie.
Sebastianowi Gęsiorowi za wsparcie techniczne, metodologiczne, za zaprogramowanie mnie, za bycie dobrym kumplem.
Kamilowi Koczwarze („Barbell Brothers” na FB) za bezcenną konsultację dietetyczno-suplementacyjną. Dzięki wielkie Dziku.
Paulinie Holtz mojej najsławniejszej fance.
Kadrze i uczestnikom obozu Kettlebell Hardstyle w Łagowie 2015 za wspaniałe wspomnienia, super zabawę, bycie zaje…. Ekipą (to tam tak naprawdę złapałem zajawę na 120%), za bycie sportową rodziną, za to, że więcej dajecie niż oczekujecie. Jesteście po części autorami tego sukcesu.
Członkom, a przede wszystkim CZŁONKINIOM KLUBU Ironia, gdzie na co dzień zmagam się z żelazem. Trenerkom Monice Kastelik, Zuzannie Sobczak, trenerom Tomaszowi Śmietańskiemu oraz Rafałowi Skoś, za wspieranie i konsultacje. Zapraszamy to kuźni Top Team.
Sobie za wysiłek i za to, że nie jestem piz…ą.
Dla wszystkich aspirujących, nie wiem czy inni tak mają, ale u mnie ta koszulka to +50 do siły i techniki i +100 do wytrwałości i zawziętości.