Dariusz Kopczyński

TOP TEAM | Centrum Kettlebell Polska

Dariusz Kopczyński – reprezentujący Opole, wyniki uzyskane podczas testów do TT:

waga ciała: 87kg
SSST – 204 powt./24kg/10min.
Military Press – 44kg
Pistol – 44kg
TGU – 44kg
Pull Up – 44kg
To dla mnie prawdziwy zaszczyt i przyjemność móc dołączyć do elitarnej grupy CKB TOP-TEAM.
Cieszę się tym bardziej, że znalazłem się w tym zacnym gronie jako pierwszy reprezentant Opolszczyzny i chyba najstarszy z dotychczasowych członków TT, mając 39 wiosen na karku. Wiek to tylko liczba…!
Wyniki uzyskane podczas testów może nie porywają, próby wykonywane były z zapasem, gdyż na ten moment nie dysponuję cięższym odważnikiem niż 44kg. Skupiłem się na szukaniu czystości w technice, a uzyskane wyniki są dalekie od rekordów życiowych ( Pistol 60kg, TGU 63kg na sztandze).
Wiek nie ma znaczenia, liczą się marzenia…!
Moim marzeniem sportowym był TOP-TEAM, ale tylko z kompletem 5*.
W związku z tym w styczniu br. brałem udział w szkoleniu Kettlebell prowadzonym przez Bartłomieja Bolechowskiego, który zaraził mnie swoją pasją…Kolejnym krokiem w drodze do celu był uczestnictwo w X Ogólnopolskim CKB INTRO HardStyle Kettlebell w Zielonej Górze.
Po szkoleniu wyposażony w wiedzę, zmotywowany całkowicie skupiłem się na realizacji 5* celu. Siła to umiejętność…!
Świadoma praca z ciałem, oddechem, dopieszczanie techniki i szukanie jakości. Do tego mnóstwo cierpliwości i ciężka systematyczna praca w dążeniu do celu.
Udało się! Poczucie spełnienia! Bezcenne!
Dziękuję mojej rodzinie i bliskim za niesamowite wsparcie. Dziękuję znajomym, których cieszą moje sukcesy za trzymanie kciuków i szczery doping w drodze do TT.
W sposób szczególny pragnę podziękować najlepszej Pani Menedżer Beacie Burzawie z FitLife Opole za energię i motywację do rozwoju osobistego. Beatko, pięknie dziękuję!
Bartłomiej Bolechowski, dziękuję za inspirację, cenne uwagi i plan treningowy pod SSST, który pomógł mi w krótkim czasie pozytywnie zaliczyć Secret Servise Snatch Test. Dzięki Trenerze!
Mateusz Heinze z FitLife Team, dziękuję, że mogłem na Ciebie liczyć podczas kręcenia filmików.
” …mimo upadków, mimo cierpienia, wciąż uparcie dążyć do celu…”

fot. Marta Macha Photography