Damian Niedzielski

TOP TEAM | Centrum Kettlebell Polska

„Dziękuję bardzo za przyjęcie do rozrastającego się grona osób w Top Team. Mimo że reprezentuję miasto Tychy, jednak sercem należę do klubu Fit Fabric 1.0 w Łodzi – tam trenowałem prawie 3 lata, tam zaczęła się moja przygoda ze sportem, crossfitem i kettlami, tam poznałem Krzysztofa Bajerę bez którego nigdy nie dotarłbym do 5 gwiazdek. Z tego miejsca pragnę podziękować głównie 2 osobom – mojej żonie bez której nie miałbym tyle motywacji i samozaparcia oraz Krzysztofowi – taki trener to Skarb, trener który potrafi trafić do podopiecznego i zmienić jego podejście do treningu i samego siebie. Nie sposób też nie podziękować Jackowi Beczkowskiemu z którym chyba razem napędzaliśmy się na kolejne cele.

5 konkurencji to wymagający test, w grudniu Krzysztof pod zdjęciem mojej metamorfozy rzucił mi wyzwanie którego się podjąłem – TT w 2017 roku. Mimo przerwy od treningów z KB ponad 5 miesięcy napisałem do niego w styczniu – akurat będę w Łodzi to przyjadę do FF i sprawdzimy moje rekordy – widoczne poniżej wyniki siłowe nagraliśmy w 2 dni, został tylko SSST. Chyba tak miało być, że tydzień później znowu byłem w Łodzi – no to atakujemy SSST. Magia miejsca w którym w moim przypadku wszystko sie zaczęło zadziałała i udało się zrobić 202 powtórzenia. Radość niesamowita bo TT uciekł z moich planów i miał długo się tam nie pojawić. Jeszcze raz wielkie dzięki Krzysztof za doping i motywacje!

Kolejne cele przed nami! Może mój przykład da komuś kopniaka do jeszcze większego wysiłku! Każdy kto ma ochotę trenować w jakikolwiek sposób o jakiejkolwiek porze i tak juz jest wygranym bo nie leży na kanapie.