Cezary Samełko

TOP TEAM | Centrum Kettlebell Polska

Początkiem mojej sportowej kariery było wyczynowe uprawianie sportu walki jakim jest boks. Historia jest długa i kręta, a kończy sie na tym, że postanowiłem szlifować forme na własny rachunek. Znaczna większość treningów do czasu zdania wyników TT było wykonywanych w bardzo ciasnym pokoju. Wyniki widać.

W 2012 roku dostały mi się do rąk genialne książki byłego trenera rosyjskich służb specjalnych, które czytam do dziś. I tak się to wszystko zaczęło. Moje treningi to głównie kettle, masa ciała i ciężkie niewygodne Wraz ze wzrostem zainteresowania tematem z czasem zauważyłem, że mamy reprezentacje CKB Polska do której chciałem w jakiś sposób należeć. Od tamtej chwili rozwijam się regularnie metodami hardstyle bez żadnej(tzn jedna stara sie czasem bodzywa) kontuzji. Zdobycie pięciu gwiazdek miałem na celu zdobyć w 2015 roku, lecz nie wszystko miałem dokładnie rozplanowane przy czym nabrałem pokory i doświadczenia. Dla mnie osiągnięcie pięciu gwiazdek to powód do dumy i formalność moich umiejętności.

Dziękuje dla Dariusza Walusia za dołączenie do grupy Top Team.

Dzięki wszystkim wokół mnie, którzy juz mają bądź się starają o *****- przez to wiem, że się obracam w odpowiednim towarzystwie. Dziękuję szczególnie dla Dawida Łukasika który udostępniał garażu, wprowadził mnie dogłębnie w świat kettlebells i zawiózł na pogotowie dwa dni przed snatch testem…tak czy siak, bez Ciebie by mnie tu nie było – DZIĘKI!