Błażej Sobala
TT INSTRUCTOR

TOP TEAM | Centrum Kettlebell Polska

Cześć! Krótko i na temat. Trenuję z kettlami od 2015 roku. Zaczęło się od niewinnej zajawki, która przerodziła się w prawdziwą, odwzajemnioną miłość. Już po pierwszym szkoleniu, na którym poznałem Bartka Bolechowskiego, wiedziałem, że odważniki kulowe to coś, czego szukałem i co pozostanie ze mną na zawsze. Dzięki Bartek!

Od tamtego czasu minęło 7 lat. Dzisiaj jestem instruktorem Szkoły Siły StrongFirst o statusie Elite. Prowadzę także jeden z najprężniej rozwijających się klubów kettlowych w kraju – Centrum Kettlebell Ząbkowice Śląskie – Ząbkowicka Szkoła Siły. W tym najlepszym miejscu na świecie pracuję z dorosłymi, dziećmi, ze sportowcami, klubami sportowymi. Ze wspaniałymi ludźmi. Ponadto aktywnie uczestniczę w certyfikacjach instruktorskich SF w kraju i za granicą, prowadzę warsztaty tematyczne z zakresu treningu siłowego w języku polskim i angielskim, które cieszą się dużym powodzeniem.

Krótko o Top Team.
Do testów dojrzewałem dosyć długo. Dzięki temu stworzyłem skuteczny plan, który pozwolił zdobyć czerwoną koszulkę mi oraz moim podopiecznym w ciągu 12 miesięcy – tyle czasu trwała droga od wstąpienia do TT Polska do zostania Instruktorem TT. Kasia, Kasia, Tomek, Marzena, Klaudia, Iza – każda z tych osób pracowała na tym samym planie i każda z tych osób dzisiaj z dumą nosi czerwień. Dziękuję Wam za owocną współpracę i za zaufanie.

Podziękowania należą się również mojemu Mentorowi. Dariusz Waluś. Nie tylko za czerwoną czy czarną koszulkę, ale za to, że w odpowiednich momentach, a było takich co najmniej kilka, służyłeś pomocą i wskazałeś odpowiedni kierunek. Tak wyobrażam sobie Lidera, którym bez wątpienia jesteś, dla mnie i dla wielu.

Jeśli myślicie poważnie o Top Team – zapraszam do współpracy.