Bartłomiej Mistewicz

TOP TEAM | Centrum Kettlebell Polska

„Siema, nazywam się Bartek Mistewicz, reprezentuje klub CKB Mińsk Mazowiecki. Treningiem z kettlami zająłem się 3 lata temu i od tej pory pochłonęły mnie one całkowicie. Przez ten czas udało mi się zapracować na takie osiągnięcia jak:

II miejsce na Mistrzostwach Polski Kettlebell Hardstyle 2018r.

I miejsce na zawodach organizowanych przez Dawida Łukasika w Imperium Siły Ełk w 2017r.

Nasza ekipa ciężko pracuje i doskonali się pod okiem naszego trenera Konrada Winieckiego. Dbanie o szczegóły techniczne, dążenie do ponad przeciętnej siły i wytrzymałości to to co nas najlepiej
charakteryzuje.

Wcześniej, przez 11 lat trenowałem boks i k1. Miałem przyjemność trenować u wielkiego wojownika, wielokrotnego Mistrza Świata Marka Piotrowskiego w klubie Punisher Gym. Sensei nigdy nie szedł na kompromisy. Nie było taryfy ulgowej. Pokazał nam, że jeśli chcemy czegoś dokonać i naprawdę w to wierzymy prędzej czy później uporem i ciężką pracą możemy osiągnąć sukces. Tak też było z moją drogą po czerwoną koszulkę Top Team.
Bariery istnieją tylko i wyłącznie w naszych głowach, naszym prawdziwym zwycięstwem jest to, że potrafimy je łamać i regularnie podnosić sobie poprzeczkę.

Bardzo cieszę się że udało mi się dołączyć do Top Team z kompletem zaliczonych wymaganych zadań. Pozdrawiam wszystkich którzy pokochali pracę z odważnikami kulowymi tak jak ja i zachęcam do stawiania sobie coraz to nowych wyzwań.
Widzimy się na kolejnych kettlowych eventach!

Siła!”