Bartłomiej Bolechowski - Zielona Góra

INSTRUKTOR SFG2


Jestem zwykłym chłopakiem z zachodniej polski, który robiąc coś z pasją, konsekwencją i determinacją zbudował ogólnopolski biznes.

Wyszkoliłem wielu ludzi w całym kraju. Pokazuję swoim przykładem jak dbać o siebie w nowoczesny sposób, w czasach, gdzie wszystko tak bardzo przyśpieszyło, że zapominamy o tym co najważniejsze – o sobie …

Sport interesował mnie odkąd pamiętam, zawsze miałem więcej energii, niż mógł mały chłopiec okiełznać. Idąc do gimnazjum wybrałem klasę o profilu sportowym, gdzie mając 6 zajęć z wychowania fizycznego w tygodniu  pierwszy raz „zderzyłem” się z ciężarami. Dosłownie zderzyłem się, gdyż byłem zawsze najsłabszy w klasie, wolałem kopać piłkę niż chodzić na siłownię i trenować ciężarami, ponieważ używałem raczej tych którymi trenowały dziewczyny. Uwierzyłbyś, że po wyjściu z gimnazjum latałem w
dredach na rolkach, skacząc po murkach i poręczach , prowadząc życie luźnego skate’a  w szerokich kalesonach. Okres ten niby związany ze sportem, defakto nie miał z nim nic wspólnego (prócz tego, że poruszanie się na rolkach to jakaś forma ruchu).

Dziś jestem trenerem Strong First level 1, w miejscu, które jest oficjalnym przedstawicielem SF w Polsce. Prowadzę zajęcia w Centum Kettlebell ( CKB ) , gdzie w raz z Dariuszem Waluś SF Team Liderem, prócz budowania siły funkcjonalnej, zajmujemy się dystrybucją napojów funkcjonalnych, które dają nam tak wiele energii i uzupełniają naszą dietę w cenne składniki.

Więcej o produktach tu:

 Monavie/Bartłomiej Bolechowski

Moje Sukcesy:
* Kurs HKC pod okiem Petera Lakatosa
* Instruktor  Strong First (będąc jednym z 24 instruktorów w Polsce)

* Asystent przy prowadzeniu kursu Strong First pod okiem Master SFG Instruktor Petera Lakatosa,

* 5 gwizdek w Top Team ( Tylko 2 osoby w Polsce )

* Asystent przy szkoleniach prowadzonych przez Team Leader Dariusz Waluś – założyciela 40 Klubów CKB w Polsce , działających pod szyldem i wg zasad CKB

*Prowadzenie największej sekcji kettlebell w Polsce w Zielonej Górze

*Wyszkolenie setek ludzi w tym rugbystów, biegaczy, futbolistów amerykańskich, kraverów, kolarzy i wielu innych sportowców.

Gwiazdki TOP TEAM:
*pull-up 48kg/przy wadze 75kg
*TGU 60kg
*press 42kg
*Pistol 42kg

*SSST


Zapraszam Cię serdecznie na sekcję w Zielonej Górze, sprawdzaj informacje  na stronie www.Centrumkb.pl, bo być może już niedługo pojawię się w Twoim mieście.