Barbara FILIPOWSKA

TOP TEAM | Centrum Kettlebell Polska

Cześć.
Kettlebell zaczęłam trenować parę lat temu gdzie podstaw nauczył mnie Rafał Kaczmarek i Remigiusz Szołtysik za co jestem im bardzo wdzięczna.
Początki nie były łatwe brak kondycji, mobilności już nie pisząc o sile. Mój cel :zmieniam się na lepsze i tak przy regularnych treningach wszystko się zmieniało: kondycja, mobilność, siła a co najważniejsze „głowa” i poczucie własnej wartości.

Pomyślałam że zmierzę się z Top Team i udowodnię sobie że jestem silną i pewną siebie kobietą i pokonam swoje słabe strony, trenowałam więcej i ciężej-rosłam w siłę. Niestety życie pisze własny scenariusz najpierw poważna kontuzja ,zmiana pracy, nieregularne treningi zrobiły swoje.
Moim „światełkiem” jak się okazało była Anna Pełka za namową której zaczęłam ponownie poważnie trenować kettlebell.

Chcę przede wszystkim podziękować instruktorowi Grzegorzowi Pałaszewskiemu który w 2,5 miesiąca przygotował i doprowadził do TOP TEAM.
Trenerze dziękuję za swój ogromny wkład w ten sukces, za profesjonalizm, za naukę od podstaw Pistol SQ ,za wyłapanie i korygowanie wszystkich moich błędów, za konkretny plan treningowy do SSST, za dyscyplinę jaką trzymasz i motywację jaka dajesz!

Aniu nie mogę zapomnieć o Tobie, wierzyłaś od samego początku że się uda mimo wszystko, dzięki że jesteś.
Dziękuje mężowi Krzysztofowi i mojej Majusi za doping, cierpliwość i wsparcie, Kocham Was.
Jestem członkiem elitarnej grupy CKB Top Team, jestem z siebie dumna!