Arleta Lewandowska

TOP TEAM | Centrum Kettlebell Polska

Cześć. Nazywam się Arleta Lewandowska. Na co dzień trenuję w ReebokCrossfitPoznań.

Moja przygoda z odważnikami rozpoczęła się w listopadzie 2016 roku, kiedy to zaczęłam uczęszczać na zajęcia kettlebell. Przez 1.5 roku trenowałam crossfit, wcześniej boks i jiu-jitsu no gi. Tam dowiedziałam się, że mam silną wolę i jak bardzo w tym, co robię, potrzebuję celu. Trener zaproponował mi przystąpienie do egzaminu Top Team Polska. Postanowiłam spróbować. Od marca do lipca moje treningi zamieniły się w ciężką pracę i walkę o wiarę w siebie.

Podczas treningów otaczali mnie wspaniali ludzie, którzy pomagali w momentach załamania. Najważniejsze co usłyszałam: „Nie masz być lepsza od innych, masz być lepsza od samej siebie”. Jestem pod wrażeniem progresu jaki poczyniłam w tak niewielkim czasie. Cel osiągnięty. Jestem niesamowicie szczęśliwa i ogromnie wdzięczna mojemu trenerowi Mateuszowi Kwiatkowskiemu (SFG1), który włożył dużo pracy w przygotowanie mnie. Za to, że dbał, żeby było ciężko i żeby bolało, jednocześnie pomagając budować wiarę w siebie i we własne możliwości.

Wiele zawdzięczam również wsparciu jakie otrzymalam od Martyny Kurek, mojej Top Teamowej drugiej połówki i Anny Borkowskiej, mojej prywatnej motywacji. I oczywiście mężowi za zrozumienie, pełną akceptację, i zostawanie z dziećmi, gdy ich mama trenowała. Ciężka praca nad sobą i właściwi ludzie obok to klucz, dzięki któremu zasilam teraz szeregi Top Team Polska.