Anna Majewska

TOP TEAM | Centrum Kettlebell Polska

Nigdy nie byłam związana ze sportem, wręcz odwrotnie. Nie jest to może powód do dumy, ale pokazuje mi, jaką drogę przeszłam i jak to wszystko wyglądało. Widocznie musiałam trafić na to „coś”, co wciągnie i porwie. I tak się stało. Pamiętam, jak trochę więcej niż rok temu zupełnie przypadkiem trafiłam do grupy silnych chłopaków, trenujących pod okiem Pawła Tarkowskiego. Grupa była już zaawansowana, a ja totalny laik, uczyłam się od podstaw. Paweł okazał się niesamowitym trenerem. Bardzo cenię sobie perfekcję i profesjonalizm, a to wszystko znalazłam na zajęciach u Pawła. Jako trener przekazał mi to, co najważniejsze, czyli szacunek do jakości każdego ruchu. Dzięki temu uparcie dążyłam do doskonalenia techniki, co zaowocowało coraz większymi ciężarami. Gdyby ktoś mnie zapytał, dlaczego kettlebells, powiedziałabym, że lubię perfekcję, a drogi na skróty nie są dla mnie. Kettle są trudne, ale piękne technicznie, dały mi sprawność oraz ogromną siłę fizyczną i psychiczną, dzięki nim czuję, że ciągle się rozwijam. Jeszcze parę miesięcy temu Top Team byłby odległym marzeniem, a teraz je spełniłam.

Dziękuję przede wszystkim Pawłowi, za jego sposób podejścia do nauczania, nieocenione wsparcie i namawianie mnie na przełamywanie swoich barier. Ogromne podziękowania kieruję w stronę Zuzi Sobczak, która odkąd poznałam kettle jest moją motywacją. Z Zuzią współpracujemy już jakiś czas i tu należy się dla niej wielki ukłon, ponieważ bardzo mi pomaga w moim rozwoju. Gdyby nie Paweł i Zuza, nie uwierzyłabym, że to wszystko tak się potoczy. Dziękuję.

Podziękowania również kieruję w stronę moich rodziców i siostry, którzy nigdy we mnie nie zwątpili. Dziękuję również niesamowitej ekipie treningowej z CORE Fitness, która zawsze dopingowała i wspierała. Jesteście wielcy.

Obiecuję nosić koszulkę z należytym szacunkiem i wiem, że trzy gwiazdki to nie jest ostatnie słowo.

LINKI:

mój profil: https://www.facebook.com/raczejmajewska

Paweł Tarkowski: https://www.facebook.com/trenertarkowski/

Zuzanna Sobczak: https://www.facebook.com/ZuzannaSobczakPL/

CORE Fitness: https://www.facebook.com/COREFITNESSWarszawa/