Anna KACPRZYK

TOP TEAM | Centrum Kettlebell Polska

Przygodę z treningiem siłowym zaczęłam pod okiem najlepszego trenera @Michał Wesołowski. Moim celem wówczas był powrót do sprawności po kontuzji.
Sport towarzyszył mi od najmłodszych lat, ale to trening z kettlebell sprawił mi najwięcej radości.

Już nie pamiętam kiedy TOP TEAM stał się moim celem. Michał spytał mnie czy nie chcę powalczyć o czerwoną koszulkę TT? Pomyślałam że oszalał…. przecież ja nie mam czasu, nie mam kiedy… Praca, dom, dzieci i treningi… Jednak jestem typem człowieka który podejmuje wyzwania nawet te szalone. Jedno było pewne- że ta droga nie będzie łatwa, ale dzięki wsparciu najlepszych ludzi którzy mnie otaczali wiedziałam że dam radę. I tak cel stał się pasją. Dziś sama jako trener chce zarazić tą pasją kobiety, pokazuje że zawsze mogą znaleźć czas dla siebie i realizację swoich celów.

Najtrudniejszą walkę jaką stoczyłam była walka która toczyła się w mojej głowie. Gdyby nie motywacja i wsparcie trenera @Michał Wesołowski wiem że przegrałabym ją.

Dziękuje Ci trenerze że zawsze wierzyłeś we mnie bardziej niż ja w siebie, dałeś mi szansę i wiarę by realizować swoje marzenia i iść po swoje. To Ty zaraziłeś mnie prawdziwą pasją do sportu, którą dzielę się dalej z innymi. Jesteś dla mnie wzorem trenera i człowieka.
Dziękuję też swojemu mężowi @Karol Kacprzyk który dzielnie mnie wspierał w najgorszych momentach oraz za to że przejął część obowiązków tylko po to bym mogła trenować i się realizować.

Centrum Treningu Michał Wesołowski to najlepsi trenerzy, najlepsi ludzie którzy tworzą te wspaniałe miejsce. Jestem dumna że jestem częścią tego miejsca. A *** to tylko początek. Idę dalej po więcej i nic mnie nie zatrzyma.