Anna Hawrysz

TOP TEAM | Centrum Kettlebell Polska

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Na co dzień łączę pracę w szpitalu z uzależnieniem od sportu. Nie zawsze było to dźwiganie. Zaczęło się od niewinnych fitnessów i tenisa ziemnego, przez K1, boks, crossfit i kettlebells.

Z odważnikami kulowymi pierwszy kontakt miałam około 3-4 lata temu. Solidne podstawy techniki Hard Style nabywałam pod czujnym okiem Patrycja Rezler trener personalny, za co jestem bardzo wdzięczna. Jednak zupełnie nie w głowie była mi pogoń za czerwoną koszulką. Myślałam, że to nie dla mnie. Potrzebowałam crossfitowego kopa i obycia się z dźwiganiem.

Na szczęście trafiłam do RX Fitness w Lubinie, gdzie uzależniłam się od ciężkich treningów i nabrałam pewności siebie w dźwiganiu. Dzięki head coachowi @Grzegorz Biliński podjęłam się wyzwania dołączenia do elitarnej grupy Top Team Polska.

I tu chciałbym serdecznie podziękować Grzegorzowi za poprowadzenie, mądre plany treningowe, cierpliwość i motywowanie.

Na dziś są 4 gwiazdki, ale nie kończę zmagań o komplet gwiazdek. Dla mnie dołączenie do Top Team Polska jest ogromnym sukcesem i stanowi motywację do dalszych treningów nie tylko z użyciem kettlebells, ale również pójście o krok dalej w dwubój siłowy.