Andżelika Stefańska - Kraków

INSTRUKTOR TL/SFG2/SFB/SFL


ANDŻELIKA STEFAŃSKA:

Instruktor StrongFirst SFG2 i SFB oraz Flexible Steel Instructor Specialist (Flexible Steel Lv.2). Prowadzi klub sportowy w Krakowie – Centrum Sportu i Szkoła Sztuk Walki IRBIS. Założycielka i główny trener Centrum Kettlebell Kraków.

Swoją wiedzę przekazuje na treningach grup zaawansowanych w Centrum Kettlebell Kraków oraz podczas licznych szkoleń, które prowadzi na terenie Polski. Jej specjalizacja to nauczanie jak budować siłę przy użyciu odważników kettlebell, a także wiedza jak utrzymać i zwiększać elastyczność mięśni bez utraty ich siły – zgodnie z zasadą „Be Both Strong and Flexible – Be Flexible Steel”.

Posiada uprawnienia instruktora sportu ze specjalizacją Wushu (Kung Fu), przyznane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki RP. Jest członkiem Hungga Chow Wing Tak Martial Arts Association z siedzibą w Hong Kongu.

Jako reprezentantka Kadry Narodowej wywalczyła dwa brązowe medale na Mistrzostwach Świata Wushu Tradycyjnego w Shiyan – Chiny 2010 oraz srebro i brąz podczas Mistrzostw Świata Wushu Tradycyjnego w Huangshan – Chiny 2012. Za te ostatnie jako jedyna polska kadrowiczka została wyróżniona Nagrodą Ministra Sportu i Turystyki RP.

Trenuje Choy Lee Fut Kung Fu oraz walkę sportową Sanda Kickboxing. Stale podnosi swoje umiejętności, m.in. poprzez zagraniczne szkolenia – Shuai Jiao (chińskie zapasy) we Włoszech czy Kung Fu tradycyjne w Hongkongu.

„Jestem profesjonalistką, a jakość jest u mnie priorytetem. Wychodzę z prostego założenia, że jak coś robić to dobrze, albo wcale. Wiem czego chcę i wiem jak to osiągnąć. Cenię sobie pracę z grupą ludzi zaangażowanych w trening, z którymi szybko nawiązuję dobrą, pozytywną relację. Jest w nas determinacja, moc i energia. Razem tworzymy jeden front.”