Andrzej Szczużewski

TOP TEAM | Centrum Kettlebell Polska

Sport jest obecny w moim życiu od zawsze. Jako dziecko trenowałem wiele dyscyplin sportowych, a obecnie nauczam wychowania fizycznego w szkole, jestem również trenerem pływania i lekkoatletyki oraz trenerem personalnym.

Trening jest dla mnie nieodłączną częścią dnia, śmiało mogę stwierdzić, że stał się w pewnym sensie uzależnieniem, które jest jednym z najzdrowszych nałogów, jakie człowiek może mieć.

Odważniki kulowe zagościły w moim treningu w momencie, gdy zacząłem czytać książki Pavla Tsatsoulina i stosować się do wskazówek w nich zawartych, w bardzo krótkim czasie zacząłem odczuwać wszechstronny postęp. We wrześniu pierwszy raz usłyszałem o Top Team, zapoznałem się z wymogami dotyczącymi dołączenia do grupy. Zaczęło się od ułożenia planu treningowego, a następnie jego konsekwentnej realizacji. Dzięki ścisłemu przestrzeganiu metodyki StrongFirst w momencie przystępowania do sprawdzianów byłem pewny swoich umiejętności, sprostałem trzem ćwiczeniom: pistol 48kg na obie nogi, 56 kg na prawą nogę, następnie pull up 48kg oraz SSST ukończony w 9,15 min. Kolejny cel to zdobycie kolejnych gwiazdek.

email: aszczuzewski@gmail.com | tel: 667 945 533