Alicja Gęsikowska

TOP TEAM | Centrum Kettlebell Polska

Przede wszystkim jestem sobą, uśmiechniętą, zwariowaną i upartą osobą w dążeniu do celu!

Swoją przygodę z Kettalmi rozpoczęłam całkowicie przez przypadek w 2012 roku. W mojej pracy zawodowej doznałam urazu, który spowodował, że jedna ręka nie była w pełni sprawna i wtedy postanowiłam, że muszę wrócić do pełnej sprawności. Chciałam spróbować siłowni ale bałam się stereotypu zasłyszanych na ich temat. Mój przyjaciel przekonał mnie i wysłał do miejsca, w którym poznałam „Marka”. To On przekonał mnie do spróbowania „Kettli”. Obecnie spędzamy razem godziny na sali treningowej – jesteś moim najlepszym przyjacielem.

Na początku nie wiedziałam z czym to się je i byłam pełna obaw, ale na pierwszych zajęciach poznałam mojego pierwszego instruktora Kettlebell, którym był Szymon Siudak. Niepozorny człowiek o wielkiej sprawności i dużej sile, który zaszczepił we mnie miłość do Kettla. Pamiętam jak na pierwszych zajęciach podał mi ciężar 8kg i było to dla mnie – strasznie dużo! Pierwsze martwe ciągi, swingi, press z 4kg czy pierwsze podciągnięcia na drążku. Miał do mnie tyle cierpliwości. Uczył techniki krok po kroku.

Dzisiaj jak o tym pomyślę to widzę jak długą drogę przeszłam żeby dojść do miejsca, w którym obecnie jestem. Nie ważny jest wynik, tylko to ile pracy poświęcisz żeby się do danego ciężaru przygotować. Jak tylko czegoś się bardzo chce – to da się to osiągnąć. Aktualnie przekazuję swoją wiedzę jako instruktor SFG 1.

Ale ale .. nie byłabym w miejscu w którym jestem gdybym na swojej drodze nie spotkała wyjątkowych ludzi, którzy dali mi wsparcie i siłę.

Marek Data – dziękuję Ci za te wspólne godziny na sali, to z Tobą przygotowałam się do TT *****.
Twój uśmiech czyni cuda.. nawet jak coś mi nie wychodzi !

Szymon Siudak – dziękuję że zapałałam dzięki Tobie miłością do treningu na drążku. Pull Upy do dziś są moim ulubionym wyzwaniem – bezcenne !

Miłosz Hupert – dzięki Tobie pokochałam sztangę…. i Snatch Test zrobiłam dla Ciebie. Jako mój ulubiony fizjo stoisz za techniką Sumo, dzięki której wzmocniłam moje biodra. SSST był łatwiejszy do przejścia.

Bartłomiej Kulawiak – dziękuję za podkładanie mi talerza pełnego dobrych kalorii .. i wsparcia we wszystkim co kocham ! ..ciężary obok Ciebie są częścią mojego życia – uwielbiam Cię za to że to szanujesz.

Łukasz Czyżewski – Tobie dziękuję za podsyłanie mi gimnastycznych wyzwań i za tyle cierpliwości przy robieniu mi foto. Jako sportowy fotograf spisujesz się na medal !

Ewelina Trela – moja podopieczna. To Ty zrobiłaś mi przed Snatch Testem najzdrowszą zupę mocy.. i podsyłałaś mi te wszystkie pyszności na salę. Uwielbiam Cię za Twoją siłę i michę .. nigdy się nie zmieniaj !

Zuzanna Sobczak – dzięki której zobaczyłam, że pięć gwiazdek nie jest zarezerwowanych tylko dla mężczyzn, ale także dla silnych kobiet. Dzięki Tobie nie bałam się iść po siłę – jesteś dla mnie wzorem!

Dane kontakowe:

alicja.gesikowska.sfg@gmail.com

https://www.facebook.com/AlicjaGesikowskaCKB

https://www.facebook.com/CKBSosnowiec