Agnieszka WINIAREK

TOP TEAM | Centrum Kettlebell Polska

Jest mi bardzo miło, że znalazłam się w grupie Top Team Polska. Na co dzień trenuje w klubie Space2 pod okiem Kamila Kozubskiego już prawie 3 lata.

Treningi z Kamilem sprawiły, że stałam się silniejsza, sprawniejsza i dały mi solidną bazę do zaliczenia testów siłowych. Kettlebells dość często pojawiały się w moich treningach, ale dużo bardziej wolałam pracę ze sztangą.
Umiałam trenować z kettlami, znałam większość ćwiczeń, ale wiedziałam też, że moja technika pracy z odważnikiem nie jest idealna i mam sporo do poprawy. Jako osoba, która nigdy wcześniej nic nie trenowała musiałam nauczyć się wielu nowych rzeczy, przez co nauka pracy z kettlami była zawsze odkładana na później.

Około 4 miesiące temu zaczęłam treningi z Michałem Biedrzyckim, który w dużej mierze stoi za moim sukcesem znalezienia się w Top Team – głównie dlatego, że zaproponował mi zmierzenie się z tym wyzwaniem.

Dziękuję moim Trenerom:
Michałowi – za zaangażowanie, cierpliwość, każdy przygotowany dla mnie plan treningowy i zaufanie w to, że dam radę osiągnąć TT oraz Kamilowi – za to, że umie mnie zmotywować jak nikt inny, za wszystkie cenne wskazówki treningowe, możliwość przygotowywania się do TT w Space2, ogromne wsparcie i każdy wspólny trening, który przyczynił się do mojego sukcesu.