Agnieszka TRZEBIŃSKA

TOP TEAM | Centrum Kettlebell Polska

Trening z kettlebell i sztangą miał być dla mnie tylko dodatkiem, żeby wzmocnić się po drugiej ciąży i sprawnie wrócić do szybkiego biegania.
Nawet nie wiem kiedy to trening siłowy stał się priorytetem i pojawił się cel TOP TEAM.

Z góry jednak wiedziałam, że albo pięć gwiazdek, albo nic. Nie była to łatwa droga, ale jedna z tych najlepszych, w trakcie której dowiedziałam się jeszcze więcej o sobie, doceniłam każdy aspekt w procesie treningu, nauczyłam się pokory i cierpliwości.
W tym czasie trening stał się tak wielką pasją, że postanowiłam sama się szkolić, zostawić dobrą i bezpieczną pracę na etacie i zająć się na 100% tym, co kocham.

Wiem, jedno jeśli nigdy nie zwątpisz w realizację swojego celu i masz przy sobie tych, którzy w Ciebie wierzą to możesz osiągnąć wszystko. Zgodnie z cytatem „Silni ludzie nie spychają innych w dół, oni pomagają innym wspiąć się do góry”. Ja miałam przy sobie najsilniejszych.

Michał Wesołowski Trenerze to Ty wszystkiego mnie nauczyłeś, zaraziłeś pasją, dałeś wiarę i możliwość do realizacji swoich marzeń. Nie wiem czy kiedyś będę w stanie Ci się odwdzięczyć.
Ryszard Trzebiński Mężu dziękuję Ci za cierpliwość, wsparcie, bez Ciebie nic nie byłoby możliwe.
Sylwia Kowalczyk najlepsza fizjoterapeutka na świecie dziękuję, bo to Ty stawiałaś moje ciało do pionu, kiedy odmawiało mi posłuszeństwa. Te doświadczenie pokazało mi, że nie ma rzeczy niemożliwych, a już tym bardziej kiedy masz obok takie wsparcie. Dziękuję 🙂