Agata STASZEWSKA

TOP TEAM | Centrum Kettlebell Polska

Cześć,
Jest mi niezmiernie miło dołączyć do grona Top Team – bez wątpienia jest to jedno z moich największych sportowych osiągnięć.

Na codzień można mnie spotkać w klubie Avanport, w którym trenuję od niemal 6 lat. Odważniki kulowe zagościły na dobre w moich treningach stosunkowo niedawno, początkowo w formie pozwalającej mi na stopniowe wdrażanie obciążeń po zaleczeniu kontuzji.
Okazało się, że stanowią rewelacyjne narzędzie wzmacniające, poprawiające stabilizację oraz zapewniające niesamowite możliwości wszechstronnego rozwoju oraz różnicowania bodźców dzięki opcji pracy w wielu płaszczyznach i położeniach.

Etap ten zbiegł się w czasie z momentem, w którym kolega z klubu, Filip Karaś, dołączył do TT. Zmotywowana jego sukcesem, postanowiłam podjąć się wyzwania. Przygotowania nie były łatwe – kettle były bezwględne w obnażaniu słabych punktów i nauczyły mnie pokory.

Zadanie niewątpliwie ułatwiło mi wieloletnie obserwowanie tablicy Avanport tworzonej przez Kubę Podwysockiego – to była, jest i będzie nieoceniona skrabnica wiedzy treningowej. Dziękuję też Kubo za Twoją gotowość do pomocy w każdej kwestii związanej z TT.

Filip Karaś – fajnie było zobaczyć jak Twoja nienaganna etyka pracy przynosi świetne rezultaty, mimo że nie zawsze masz do dyspozycji optymalne zaplecze do trenowania.
Kasia Piszcz – za każdą nagrywkę, nawet kiedy nie miałaś czasu, siły ani ochoty.

Michał Cisowski – kumpel, szofer, fizjo a do tego prawie tak zabawny, jak ja 🙂. Dzięki, że zawsze jesteś gotowy pomóc we wszystkim, w czym masz możliwość.

Blanka Bykowskia – za wszystkie zdjęcia, nie tylko do TT, na których wyglądam jak człowiek a nie jak zwykle 😉.

Paweł Grabiński – Ty jesteś dosłownie i w przenośni zawsze i wszędzie, przy każdej porażce i każdym sukcesie więc tutaj też musisz; za każdym razem gdy trafiam w krzyżówce na hasło „inaczej siła” – wpisuję „Grabol”.

Avanport – wszyscy ludzie, którzy tworzą to miejsce; to dzięki Wam mogę ciągle się rozwijać.

Monika Lelek Fizjoterapia i Medycyna Manualna – dziękuję za nieocenioną pomoc w rekonwalescencji.

Dziękuję CKB Polska za stworzenie możliwości sprawdzenia się i świetną inicjatywę.

Trzymajcie się zdrowo w tych trudnych czasach i do zobaczenia na salach treningowych!