Tomasz Panek - Lublin

INSTRUKTOR SFG1


Sport w różnych formach towarzyszył mi od najmłodszych lat, kształtując charakter i postawę życiową. Współzawodnictwo na poziomie lokalnym i ogólnopolskim nauczyło mnie  dążenia do celu, ciężkiej pracy, wytrwałości i uporu, które okazały się nie tylko drogą przygotowań sportowych, lecz gwarancją sukcesu w każdej innej dziedzinie życia.

Sport zawsze był moją pasją i stał się „uzależnieniem”.  W każdym możliwym – i wartym tego – przypadku dzieliłem się pozyskaną wiedzą, spostrzeżeniami i doświadczeniem z tymi,  których cechowało zaangażowanie, poświęcenie, wytrwałość i cierpliwość, czyli wartości, które staram się przekazać jako fundament każdego działania  związanego z aktywnością ruchową jak i z codziennym życiem zawodowym  oraz prywatnym.

Z biegiem lat przybywało obowiązków, a ubywało czasu,  w związku z tym postanowiłem znaleźć alternatywę, by „głód” ruchu został zaspokojony. Za sprawą bliskiej mi osoby trafiłem na kettle, dzięki którym poznałem nowy wymiar treningu dający ponadprzeciętne rezultaty w czasie zdecydowanie krótszym od popularnych form treningu. Nie oznacza to jednak, że wyniki przychodzą same,  bez wysiłku – to nie ta droga. Jak mówi znane wszystkim powiedzenie „no pain – no gain”, przygotuj się na trening wymagający oprócz znajomości techniki i staranności przy wykonywanych ćwiczeniach również  wytrwałości, nastawienia na cel, zawziętości a także … ręcznika albo dwóch.

O rutynę i nudę  się nie martw, bo kettlami znudzić się nie można.  Jeżeli macie ochotę zmierzyć się z kettelbells i osiągnąć ponadprzeciętne rezultaty.

Zapraszam do kontaktu!