Radosław Pięta

TOP TEAM | Centrum Kettlebell Polska

Cześć nazywam się Radek, jestem trenerem personalnym, a z wykształcenia muzykiem. Swoją przygodę z kettlami rozpocząłem stosunkowo niedawno – ponad rok temu.

Początkowo „TopTeam” nie był moim celem a małym marzeniem. W końcu po krótkim namyśle moje marzenie zamieniłem na cel do którego postanowiłem dążyć. Ostatnie siedem miesięcy (tyle trwały moje przygotowania) były dla mnie bardzo wyczerpujące. Na każdym treningu starałem się dawać z siebie 200%, lecz nie zawsze się udawało. Dzięki ciężkiej pracy, samozaparciu oraz mojemu wsparciu w końcu udało mi się to marzenie zrealizować.

Na chwilę obecną kettle stały się już nieodłączną częścią mojego treningu. Jak już wspomniałem z wykształcenia jestem muzykiem po Akademii Muzycznej w Katowicach oraz Krakowie. W życiu zawsze musi być dobry balans i dzięki moim dwóm pasjom, mogę utrzymywać go na odpowiednim poziomie.

Bardzo dziękuję Adrian Piechówka za przygotowanie treningowe przez cały siedmiomiesięczny okres, Marcin Hajek za wprowadzenie w świat kettli, a także Paweł Łydek, za konstruktywne uwagi, które okazały się niesamowicie pomocne. Dziękuję również wielu innym osobom, za ich wiarę we mnie i motywację, bez których nie byłoby mnie dziś w elitarnym gronie jakim jest CKB Top-Team.