Monika Kumańska - Kielce

INSTRUKTOR SFG1


Pierwsza w Kielcach instruktorka StrongFirst Girya Level 1

To brzmi dumnie! To dla mnie ogromny zaszczyt dołączyć do grona ludzi tworzących rodzinę StrongFirst i z dumą założyć koszulkę z napisem „Instructor”.  Ale wiem, że SFG1 to dopiero początek!

Wiem, też że bycie pierwszą zobowiązuje. Świadomie więc podejmuję to wyzwanie i z wielką motywacją i nieukrywaną radością prowadzę zajęcia kettlebell metodą Hardstyle wg Pawła Tsatsouline’a w Centrum Kettlebell & CrossTrening Kielce. Każdy najmniejszy progress i sukces moich adeptów siły jest dla mnie motywacją do dalszej pracy. Jestem silna ich siłą- tym dla mnie jest StrongFirst.

Wychowana w domu, w którym ruch i aktywność fizyczna zawsze były na pierwszym miejscu, sport stał się moją prawdziwą pasją.  Czynnie uprawiam CrossFit, karate kyokushin, w przeszłości badminton i piłkę ręczną. Kettlebell to jednak moja największa sportowa miłość. Uczy pokory, determinacji, cierpliwości. Hartuje ducha i buduje silne ciało. Tym chcę zarażać innych ludzi, pracować z nimi nad wzmacnianiem siły, która pozwoli im lepiej i łatwiej żyć.

Moich adeptów siły uczę, że wiara we własne możliwości, pokora w stosunku do ciężaru, prawidłowa technika, cierpliwość, determinacja i ciężka praca to jedyna recepta na osiągniecie sukcesu. Że bez pasji człowiek nigdy nie jest ze sobą do końca szczęśliwy. Że ich pasja to skarb, który powinni pielęgnować. Wierzę, że podążając tym śladem moi studenci zarażą się pasją kettlebell tak jak ja kiedyś zaraziłam się nią od tych, których spotkałam na swojej drodze.

StrongFirst –  to ma sens!

Jeśli chcesz to sprawdzić zapraszam na zajęcia do Centrum Kettlebell & CrossTrening Kielce. Treningi prowadzi pierwsza w Kielcach instruktor SFG I Monika Kumańska.