Michał Ratajczak - Bydgoszcz

Asystent CKB


Od najmłodszych lat ściśle związany ze sportem… no nie, nie do końca. Od dzieciaka unikałem sportu jak ognia, jak kazali na Wu-eF-ie biegać to uciekałem z lekcji a jak graliśmy w nogę byłem żywym przykładem hasła „Gruby na bramkę”. Potem przyszły studia, imprezy, piwerka, takie tam – generalnie sport nie był mi w głowie. O pracy z biurkiem już nawet nie wspomnę, no dobra jak prawie każdy miałem, w życiu zrywy – dieta, bieganie, inne cuda wianki.

Pare lat temu pod nogi kettle rzucił mi Szymon Grykier SFG1, potknąłem się i wpadłem w temat Kettlebell Hardstyle po uszy. Krok po kroku, swing po swingu, press po pressie pod jego okiem zdobywałem wiedzę i umiejętności, wiem że przede mną jeszcze daleka droga, ale cieszę się z tych pierwszych zrobionych kroków.

Razem z innymi zapaleńcami tworzymy Kuźnie Siły w Bydgoszczy, wpadnij do nas, zobacz jak to jest trenować w rodzinnej atmosferze, bo tutaj tworzymy zgraną i zakręconą rodzinkę. Mówi się, że z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu, u nas z rodziną najlepiej wychodzi się na treningu. Znajdziesz nas na ulicy Swobodnej 11 w Bydgoszczy, mamy sztangi, mamy kettle łączymy je również z sztukami walki, na pewno znajdziesz coś dla siebie! Do zobaczenia!