Michał Kościesza - Ustka

INSTRUKTOR SFG1e-mail: koscieszamichal@wp.pl

Facebook: Michał Kościesza Instagram: misiek_ckbpolska_sfg1

„Zwycięzcy robią to czego przegranym się nie chciało”

Cześć, nazywam się Michał Kościesza, reprezentuje miasto USTKA. Jestem certyfikowanym instruktorem SFG1, Trenerem personalnym oraz Instruktorem CrossTrening. (od asystenta do insruktora)

Sport pojawił się w moim życiu znienacka i zostaje już na zawsze. Treningi, które miały mi służyć tylko do walki z nadwagą przerodziły się w pasję, dla której żyję, rozwijam się, wyznaczam sobie nowe cele i nieustannie brnę do przdou.

W szkole CKB POLSKA gdzie poznałem metodykę „Hardstle Kettlebell Pavla Tsatsouline’a”, przekonałem się, że właśnie to pomoże mi osiągnąć mój własny dalszy sukces. Pomimo iż „sukces” to wielkie słowo, każdy z nas może je podpisać pod każdym, nawet niewielkim zrealizowanym marzeniu.
Promowanie tej szkoły to nie tylko frajda ale również odpowiedzialność i zaufanie moich nauczycieli do mnie. Nauka i przekazywanie wiedzy stało się dla mnie czymś wyjątkowym.
Technika Hardstyle ma wiele zastosowań i odnajdą się w niej wszystkie osoby, począwszy od początkujących, po atletów którzy chcą osiągnąć swój wyznaczony cel.
Kluczowym aspektem jest sumienna praca, dobra technika, zaufanie i wyznaczenie celu!!!
SIŁA MA WAŻNIEJSZY CEL”
Facebook: Michał Kościesza
Instagram: misiek_ckbpolska_sfg1