Michał Kościesza - Ustka

Asystent CKB


„Zwycięzcy robią to czego przegranym się nie chciało”
Witaj. Nazywam się Michał Kościesza, wszyscy wołają na mnie „Misiek” więc przejdźmy od razu na ty.

Sport pojawił się w moim życiu znienacka, gdzie znajomy wyciągnął mnie na pierwszy trening biegowy i przebiegnięcie 400m.było dla mnie czymś nadzwyczajnym. Od tamtej pory budowałem przede wszystkim swój charakter i sprawność fizyczną.
To właśnie wtedy szukałem czegoś co rozwinie moje całe ciało. Trafiłem do klubu i właśnie tam po raz pierwszy miałem przyjemność „zderzyć” się z odważnikami kulowymi.

Od tamtej pory sport stał się moją pasją, zacząłem rozwijać się nie tylko fizycznie ale również pogłębiałem temat mechaniki ludzkiej. I tak stałem się Trenerem personalnym, Instruktorem CrossTrening, Instruktorem Kettelbell szkoły Giriewoj sport, Asystentem Kettelbell Hardstyle oraz odbyłem wiele szkoleń które wnosiły mnóstwo wiedzy ale to wciąż było mało i chciałem dalej rozwijać się i swoją siłę.
Trafiłem na CKB POLSKA gdzie poznałem „Hardstle Kettlebell Pavla Tsatsouline’a”. Od momentu poznania techniki budowania siły i wytrzymałości z odważnikami Kettelbell Hardstyle, stwierdziłem że właśnie to pomoże mi osiągnąć dalszy sukces.

Bardzo szybko się przekonałem o zaletach (techniki napięcia, oddechu i wzorca ruchowego), więc postanowiłem dzielić się tą wiedzą z innymi. Nauka i promowanie właśnie tej szkoły stało się moim celem. Technika Harstyle ma wiele zastosowań i odnajdą się w niej wszystkiej osoby które dołączą do teamu.Wierzę, że każdy znajdzie coś dla siebie, pokona swoje słabości i osiągnie swój cel.
Kluczowym aspektem jest sumienna praca, dobra technika i wytrwałość. Jeśli poszukujesz osoby która Ci w tym pomoże zapraszam do kontaktu:
e mail: koscieszamichal@wp.pl
Facebook: Michał Kościesza
Instagram: misiek_crosstrening
Pozdrawiam Misiek 🙂