Mateusz Imiołek - Będzin

Asystent CKBCześć, parę słów o sobie…
od zawsze byłem i jestem miłośnikiem aktywnego trybu życia, pełny energii i pasji do sportu. Głównie związany jestem ze sztukami walki (Aikido, Karate, Kung-Fu, Capoeira). Przez 12 lat byłem bezpośrednim uczniem japońskiego mistrza Aikido Sensei Hiromichi Nagano (8 Dan). Od ponad 20 lat uczestniczę w krajowych oraz zagranicznych stażach treningowych prowadzonych przez światowych instruktorów Aikido (Instruktorzy z Europy, USA, Australii oraz przede wszystkim z Japonii – kraju z którego pochodzi Aikido). Od ponad 10ciu lat jestem głównym instruktorem Aikido Renshinkai (jedynym w Polsce certyfikowanym instruktorem tej szkoły).

Chcąc rozwijać siebie oraz swoich podopiecznych, postanowiłem wdrożyć w treningi Aikido odważniki kulowe, ponieważ uważam, że metoda Hardstyle jest idealna dla osób trenujących Sztuki Walki. Daltego też zacząłem uczestniczyć w szkoleniach HardStyle Kettlebell organizowanych przez Centrum Kettlebell Polska oraz u Instruktorów StrongFirst.

Jeżeli trenujesz jakąś Sztukę lub Sport Walki, piłkę nożną, koszykówkę, ping-ponga itp, lub po prostu chcesz w bezpieczny i skuteczny sposób zwiększyć swoją siłę, poprawić kondycję, dynamikę lub też po prostu na co dzień czuć się lepiej i jesteś z okolic Zagłębia Dąbrowskiego to zapraszam do kontaktu. Kieruję się mottem szkoły StrongFirst – „możesz być kimkolwiek zechcesz … ale najpierw musisz być silnym