Magda CHincza - Zgorzelec

INSTRUKTOR SFG1


„Każdy trener może cię zmęczyć – to najprostsza rzecz w świecie. Ale trzeba profesjonalisty żeby sprawił, że będziesz lepszy!”

Nazywam się Magda i każdy, kto ze mną trenuje wie, że istotne są dla mnie technika i odpowiedni dobór ćwiczeń. Tak naprawdę bez tych dwóch czynników niemożliwym jest, aby wykorzystać maksymalnie swój potencjał i jednocześnie poprawić siłę, sprawność i zdrowie. Reszta w postaci zgrabnej, wysportowanej sylwetki to tylko dodatek, który -przy zachowaniu systematyczności- przychodzi sam niepostrzeżenie.

Szukając swojej drogi jako trener obrałam ścieżkę, która wyjątkowo łączy wszystko, co istotne w treningu funkcjonalnym dla jednoczesnej poprawy siły, sprawności i zdrowia. Nieustannie szkolę się i uczę, aby być coraz lepszą…lepszą dla moich podopiecznych. Jako certyfikowany instruktor KETTELBELL SFG1 metodą HARDSTYLE by PAVEL TSATSOULINE, certyfikowany nauczyciel klasycznej metody PILATES LVL 1 i LVL2, trener fitness oraz trener personalny, zapraszam do treningu ze mną. Pomogę Tobie osiągnąć w sposób szybki i bezpieczny Twoje cele zarówno zdrowotne, sportowe jak i sylwetkowe.