Maciej Boczkowski - Lublin

INSTRUKTOR SFG2


Cześć, nazywam się Maciej Boczkowski.

Jestem fizjoterapeutą oraz dietetykiem. Odkąd sięgam pamięcią zawsze w życiu towarzyszył mi ruch. I to chcę właśnie promować – ruch to zdrowie oraz, co bardzo ważne, ruch przywraca zdrowie. Prowadzę treningi personalne, treningi funkcjonalne, zajmuję się również przygotowaniem motorycznym w sporcie oraz przygotowaniem zawodników do startów po kontuzjach.

Przygodę z odważnikami kettlebell rozpocząłem kilka lat temu, a metoda Hardstyle jest tym, czego szukałem. Sprawdziłem na sobie, że siła jest fundamentem w rozwoju wszystkich innych cech fizycznych, takich jak wytrzymałość czy elastyczność.

Bardzo dużo uwagi poświęcam dietetyce klinicznej, może nawet bardziej pasowałoby to nazwać dietoterapią. Odpowiednio dobrana dieta może zdziałać cudna. I nie mam tu na myśli tylko płaskiego brzucha ale pomoc w leczeniu chorób o podłożu autoimmunologicznym, takich jak np. Hashimoto. Nie jest dla mnie ważne, czy jesteś gruby, czy chudy, czy też zostałeś skreślony z powodu jakiejkolwiek dysfunkcji, którą posiadasz. Liczy się to, że chcesz coś zmienić, udowodnić sobie, że potrafisz. Moim zadaniem jest pomóc Ci wejść na ten szczyt i osiągnąć cel, do którego dążysz.

Najważniejsza jest metoda i świadomość tego co robimy! Kierunek Lublin.

Siła dla wszystkich!