Krystian Będzitka - Bydgoszcz

Asystent CKBCześć! To super uczucie, że zostałem częścią społeczności, która zapoczątkowała moją przygodę z treningami z użyciem odważników kettlebell w metodzie Hard Style!
Jak u większości z Was, moja sportowa droga była dość zawiła, chodziło głównie o ruch i możliwość wyrzucenia z siebie nadmiaru energii. Przechodziłem przez sport drużynowy jak hokej, siatkówka czy osiedlowa piłka nożna. Następnie zajawa na osiedlową piwniczną siłkę, przez siłownie klubowe. Kilka lat temu, bodajże 2016 rok trafiłem na pierwszy trening crossfit za namową koleżanki. Spodobał mi się bardzo ten rodzaj treningu przez jego różnorodność. Niedługo potem mój obecny trener i prowadzący mnie w planach treningowych, Szymon Grykier z klubu Kuźnia Siły w Bydgoszczy wprowadził mnie w świat kettlebell. Od tamtej pory wszystko się zmieniło. Trening z odważnikami dał mi a w zasadzie cały czas daje, sprawność fizyczną, siłę, świadomość wlasnego ciała i organizmu. Dzięki temu, że trenujemy w grupach, wspieramy się, motywujemy i napędzamy by działać a nie czekać aż samo się zrobi.
Wejście w rolę asystenta uznałem za potrzebne dla samego siebie ponieważ chcę się rozwijać a nabytą wiedzę i doświadczenie przekazywać innym. Chcę żeby ludzie dzięki mojej pomocy i wsparciu uczyli się razem ze mną świadomego trenowania a przy tym nabywali sprawność fizyczną i budowali siłę w bezpieczny sposób.
Siła to umiejętność!
Chcesz trenować, być silna/y i sprawna/y?
Wpadaj do Kuźni Siły w Bdg!
Dozo na sali!