Katarzyna Wawrzyniak - Kalisz

INSTRUKTOR SFG2


Katarzyna Wawrzyniak – stylistka, właścicielka marki Wa by Wawrzyniak.  Dyrektor Finansowy oraz Międzynarodowy w największej firmie szkoleniowej w Polsce – MentalWay, na co dzień stacjonująca w Kaliszu. Pasjonatka Kettlebell, która została Instruktorką SFG,  realizując jedno ze swoich największych życiowych marzeń!

Kasia jest z wykształcenia nauczycielką ze specjalizacją filologia angielska.  Od wczesnych lat marzyła, by sport stał się nieodłączną częścią jej życia  oraz by prowadzić zdrowy tryb życia, który również będzie mogła przekazać swoim przyjaciołom, a co najważniejsze swojej 3-letniej córeczce. Wierzy, iż najlepszym sposobem na życie jest realizacja postawionych sobie celów oraz spełnianie marzeń, co sukcesywnie udowadnia swoimi działaniami oraz podejmowanymi wyzwaniami. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Obecnie skutecznie zaraża kulturą fizyczną oraz miłością do Kettli ludzi z nią współpracujących. Łączy również stylizację, kreację wizerunku, personal shopping z planami ćwiczeń, aby klienci pracujący z nią mogli być zachwyceni, obserwując swoje metamorfozy podczas stylizacji czy treningów.

Kasia sama przeszła ogromną metamorfozę dzięki ćwiczeniom Kettlebell Hardstyle. W  czasie 4 miesięcy w sumie jej waga pomniejszyła się o 10 kg,  a jej ciało wysmukliło się o 50 cm w obwodach.

Jest żywym dowodem na to, że życie w zgodzie ze swoimi pasjami i ich sukcesywna realizacja zawsze doprowadzi do sukcesu!