Kamila Myślak - Ząbkowice Śląskie

Asystent CKB


Jestem Kamila.

Z zawodu jestem nauczycielem, dodatkowo od niedawna trener personalny.

Treningi z odważnikami kettlebells rozpoczęłam we wrześniu 2017 roku, trafiając do grupy adept w CENTRUM KETTLEBELL ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE. Wtedy kierowała mną przede wszystkim ciekawość, jednak szybko okazało się, że ja i kettle to nie będzie przelotna znajomość.

Do kettle’owego świata krok po kroku wprowadził mnie Instruktor SFGI Błażej Sobala, któremu jestem wdzięczna za rzetelne i wyczerpujące przekazywanie wiedzy oraz motywacje do ciężkiej pracy na każdym treningu. Ten człowiek zaraża pasją!

Przez ostatnie 10 lat miałam styczność z różnymi formami aktywności fizycznej, ale żadna z nich nie dawała mi aż tyle frajdy. Praca z odważnikami kulowymi metodą Hardstyle pozwoliła mi ocenić przede wszystkim siebie, siłę swojego charakteru oraz możliwości, nie wspominając już o korzyściach zdrowotnych, jakie z tego wynikają. Odkąd ćwiczę z kettle’ami ból kolan nigdy nie powrócił.

Trenując regularnie nagle dowiedziałam się, że jestem w stanie przekroczyć granice, które wcześniej były dla mnie nieosiągalne. I tu znalazłam potwierdzenie na słowa, że „siła to umiejętność”.