Jakub Silewicz - Zielona Góra

INSTRUKTOR SFG1


Cześć! Jestem Kuba,  mieszkam w Zielonej Górze, na co dzień jestem żołnierzem zawodowym i trenuję w Iron Church w Zielonej Górze. Z odważnikami kettellbels zacząłem przygodę 2 lata temu pod okiem Bartka Bolechowskiego SFG II i tak zostało do dzisiaj. Moje pierwsze długotrwałe kontakty ze sportem zaczęły się od kick boxingu gdy miałem 14 lat i tak zostało przez następne 8 , gdzie w trakcie byłem zawodnikiem i walczyłem amatorsko na krajowych matach i ringach.

Po krótkiej przerwie spowodowanej kontuzją moją uwagę zwróciło brazylijskie jiu jitsu i tak zostało przez następny okres czasu. W pewnym momencie szukałem treningu siłowego dzięki któremu mógłbym się wzmocnić pod sporty walki i tak trafiłem na grupę adept do Bartka. Jak trafiłem tak zostałem i pokochałem odważniki oraz trening siłowy:) Zafascynowany chłonąłem książki Pavla Tsatsouline i wiedzę na treningach i kursach. Świadomość ciała i świadomość zdrowego treningu o którym się uczyłem i poznawałem jego tajniki, zadziałały tak pozytywnie i zdrowotnie na mnie, że zacząłem chcieć dzielić się tą wiedzą z innymi  i też nauczać. Tak postawiłem pierwszy w krok  jako Asystent Instruktora CKB po pozytywnej weryfikacji przez Dariusz Waluś  StrongFirst Team Leader.

Następnym celem jest kurs Instruktora SFG1!

W międzyczasie uczestniczyłem w INTRO CKB w Zielonej Górze, modułach Made To Move na temat Mobility po których wiedza i informacje jakie przyswoiłem oraz samodoskonalenie w tym temacie zaowocowały tym, że sam nauczyłem pomagać sobie w zakresach poszerzania mobilność, kontuzjach i prawidłowych wzorcach ruchowych i z chęcią także udzielam pomocy innym. Byłem również na kursie Strong First Combat gdzie nauczyłem się jak pomagać fighterem budować siłę pod sporty walki za pomocą odważników kulowych.

Tyle  o mnie, Pozdrawiam! Siła!