Jakub Majewski

TOP TEAM | Centrum Kettlebell Polska

Reprezentant Kutna, trener, instruktor w klubie Up Fit, oraz Mundurowy. Pasjonat sportów siłowych i systemów walki. Odpowiedzią na pytanie – „po co ćwiczysz?” – które większość praktykujących pewnie nieraz usłyszała, w moim przypadku jest – sprawność. O to zawsze chodziło i chodzi, jest to dla mnie główny cel, główny czynnik motywacyjny do pracy z samym sobą i podopiecznymi. Budowanie sprawności i pomaganie w jej odzyskiwaniu. Reszta jest dodatkiem, pozytywną konsekwencją pracy. Trening z kettlebells idealnie wpasowuje się w powyższe zdania, poza tym jest odpowiedni dla każdego

Droga do Top Team była dla mnie do tej pory jednym z najtrudniejszych wyzwań. Wymaga odpowiedniego ukierunkowania treningu i przygotowania pod kątem wydolności, siły i mobilności. Nie jest łatwo, wiedziałem o tym od początku i nie mogłem sobie tego odmówić:) Dlatego też wiadomość o przyjęciu do Top Team z wynikiem 5* jest dla mnie zaszczytem, ale również wyznacznikiem dalszych celów. Może być tylko lepiej.

Podziękowania z tego miejsca dla Żony – za wsparcie wszystkiego, co robię. Dla Filipa Dryli – za konsultacje i niezbędne wskazówki. Dla Adama Kolińskiego za zdjęcie i zdolności. Oraz dla ekipy – Patryk Kołodziejczak, Klaudia Stolińska, Kamila Misztalska i Dawid Ryżlak – za treningi, tipy i robienie sobie jaj.

Piątka dla wszystkich!