Jakub Lipnicki - Warszawa

Asystent CKB


Pierwsze odważniki, które dostałem od ojca, były koloru żółtego i ważyły po 6kg każdy. Było to na etapie, kiedy „Nagi wojownik” P. Tsatsouline’a zbierał kurz na półce mojego pokoju. Bardziej przypominały one konewki, niż akcesoria treningowe. Nie miałem jednak aspiracji na ogrodnika, dlatego zacząłem ćwiczyć.

Wdrażając stopniowo hardstyle’owe metody do moich treningów, zaczynałem pojmować, na czym polega bycie silnym i jak dalece odbiega to od powszechnie przyjętego modelu. Dziś nie rozstaję się już z moją ulubioną 24, a pakiet książek Pavla, sprawia, że jako włóczykij, co podróż muszę rezygnować z mniej niezbędnych akcesoriów, dlatego rollery, wałki i piłeczki lacrosse lecą za burtę. Przemiana, jakiej doświadczyłem rozwiała moje wątpliwości względem tego, jakie metody budowania sprawności uważam za skuteczne, dlatego trafiłem tutaj.

Jestem tu po to by zgłębiać te metody i dzielić się nimi z Tobą na wspólnych treningach. Wierzę, że Ty również możesz przejść własną transformację i osiągnąć swoje cele, bez względu na to, czy zależy Ci na byciu topowym otwieraczem słoików w Twoim domu, czy celujesz w dołączenie do grona TOP TEAM. Kluczem jest sumiennie stosowanie się do zasad pracy z ciężarem, jakie oferuje StrongFirst. Jeśli chcesz na żywo doświadczyć, co kryje się za tymi hasłami, zapraszam na trening i niech moc będzie z Tobą!