Grzegorz Kozłowski - Wrocław

INSTRUKTOR SFG1tel: 791 056 119

e-mail: kozlowski.grzegorz@o2.pl

www.kozlowski.guru

Grzegorz Kozłowski – od wielu lat studiuję mechanizmy rządzące ruchem ludzkiego ciała. Staram się zrozumieć czym tak naprawdę jest ruch, czym jest siła, umiejętność wykonania danego zadania.

Jestem  trenerem personalnym, trenerem siłowo – wytrzymałościowym, oraz jednym z pierwszych w Polsce  certyfikowanym trenerem CrossFit Level 1 Trainer. Aktualnie także terapeutą sportowym (Medyczny Trening Terapeutyczny), oraz Asystentem Trenera CKB. Ukończyłem szereg szkoleń z zakresu treningu funkcjonalnego, mobilizacji i odżywiania. W 2013r. jako ambasador marki Reebok propagowałem CrossFit w wielu miastach Polski w ramach Reebok Fitness Heroes. Zajmuję się prowadzeniem zajęć dla grup sportowych, od kolarzy, przez maratończyków po ultramartończyków, oraz współpracuję z organizatorami biegów przygodowych.

 Dzięki  współpracy z gabinetami rehabilitacyjnymi  pomagam przywrócić sprawność osobom z dysfunkcjami aparatu ruchu, oraz nabyć właściwych wzorców ruchowych.

Aktualnie testuję sprawność nabytą poprzez wszechstronny trening startując w zawodach biegów górskich na dystansach ultra.

Nie mam ulubionego motta 🙂