Emil Stanisławski - Warszawa

INSTRUKTOR SFG1


Strong First jest dla mnie kompletnym systemem treningowym, który w zależności od potrzeb i celów pozwala na rozwój poszczególnych cech motorycznych. Umożliwia pracę zarówno z amatorami jak i zawodowymi sportowcami. Jest również doskonałym narzędziem do wypracowania
fundamentalnej bazy siłowej, która przyniesie nam korzyści niezależnie od rodzaju podejmowanej przez nas aktywności fizycznej. Nie musimy być doświadczonymi zawodnikami sztuk walki czy trójboistami by odnieść korzyści z treningu z odważnikami. Metoda Strong First jest dla wszystkich!

Po niezliczonej ilości treningów i przygotowań udało mi się w 2014 roku uzyskać tytuł instruktora Strong First Kettlebells Level 1.

Mam za sobą także podstawowe szkolenie z zakresu Girevoy Sport co dało mi okazję do poszerzenia perspektywy treningu z odważnikami kulowymi.

Na co dzień jestem też związany z sekcją FICAG Polska, w której od kilku lat trenuję regularnie capoiere. Nauczyło mnie to pokory i cierpliwości wobec ogromu wiedzy, z którą jesteśmy na co dzień konfrontowani trenując poszczególne dyscypliny sportu.

Przez ostatni rok miałem również okazję uczestniczyć w kilku seminariach z zakresu gimnastyki sportowej gdzie, pod okiem profesjonalnych instruktorów gimnastyki, miałem możliwość doskonalić podstawowe umiejętności pracy na drążku i kółkach gimnastycznych oraz poznać bliżej charakterystyczną dla nich metodykę nauczania.

Poza tym mam za sobą ponad 10 lat doświadczenia z dietami wegetariańskimi, w tym dietą wegańską. Jeżeli interesuje Cię temat diety roślinnej w kontekście aktywności fizycznej zachęcam do kontaktu oraz udziału w organizowanych przez ekipę Vegan Workout szkoleniach i wykładach.