Damian Sipiorski - Wałbrzych

Asystent CKB


Witam !

Nazywam się Damian Sipiorski , zanim trafiłem do elity StrongFirst moje życie od najmłodszych lat było wypełnione sportem .

Zaczynałem w dość młodym wieku od podnoszenia ciężarów ,następne były zapasy a na sam koniec trafiłem na rugby . W przerwie pomiędzy uprawianiem wymienionych dyscyplin , moje treningi były wypełnione czasem spędzonym w tradycyjnej siłowni przy wykonywaniu popularnych metod kulturystycznych . Niestety efektywność tych treningów nie tworzyła spójnej całości z dyscyplinami ogólnorozwojowymi , które zawsze wprawiały mnie w zachwyt i osłupienie . Szukałem przez ten cały czas odpowiednich metod treningowych które pozwalają rozwijać, wszystkie warunki motoryczne zawodnika przy jednoczesnym zachowaniu ,siły, wytrzymałości ,mocy oraz mobilności.

Właśnie z tego powodu wybrałem odważniki kettlebell oraz federację StrongFirst ,która w prosty i logiczny sposób pokazała jak mogę stać się silniejszym ,sprawnym i zdrowym człowiekiem.

Uważam że każda osoba bez względu na to czy jest wyczynowym sportowcem , amatorem lub kimś kto lubi dać sobie po prostu porządny wycisk ,powinna rozwijać się w sposób harmonijny i naturalny . Bez zbędnych przerostów masy mięśniowej oraz ograniczeniom ruchowym które w treningu Hardstyle nie występują . W efekcie pozwoli to każdemu na osiągnięcie większych wyników sportowych oraz siłowych . Trening ma za zadanie odnalezienie własnego potencjału ,który może być odkryty tylko dzięki sumiennemu podejściu zarówno w sferze życiowej jak i treningowej.

Nie interesuje mnie to w jakim jesteś wieku , czy jesteś kobietą lub mężczyzną , sportowcem ,amatorem czy zwykłą osobą która chce zacząć się ruszać . Interesuje mnie to kim chcecie być , jacy chcecie być i co chcecie osiągnąć .

Jeśli jesteś osobą która chce zmienić swoje życie , stać się silnym w każdym tego słowa znaczeniu. To zapraszam do kontaktu ,ponieważ znam na to receptę!

Pozdrawiam
Damian Sipiorski