Arkadiusz Słomski - Bydgoszcz

Asystent CKBCzłowiek jak każdy inny, tylko że z pasją… Pasją do treningu z odważnikami Kettlebell, ale nie tylko. Po za Kettlebell Hardstyle, trenuję: Weightlifting, Bodyweight, Mobility, CrossFit i od czasu do czasu wspinaczkę.

Już od najmłodszych lat uwielbiałem ruch i sport, dlatego też odkąd pamiętam zawsze coś trenowałem. Zaczynając od gry w piłkę, koszykówkę i biegów w szkole, poprzez walki typu Taekwondo, Muai Thai, aż po Freerun, Tricking, CrossFit i Kettlebell Hardstyle. Jedną z najważniejszych rzeczy, która łączy wszystkie te sporty jest fakt, że do każdego z nich bardzo się przykładałem, zawsze dążyłem do tego żeby być lepszy z treningu na trening i chyba mi się to udawało. Moja pedantyczność na punkcie techniki i dążenia do perfekcji, sprawia że cały czas się rozwijam i to właśnie tym staram się zarazić swoich podopiecznych, aby zawsze wyznaczali sobie kolejne cele. Dlatego też, gdy tylko spotkałem się z metodologia StrongFirst, pomyślałem że… „To jest właśnie to czego szukałem.”

Obecnie jestem współzałożycielem i trenerem Kuźni Siły w Bydgoszczy, gdzie trenujemy metodologią StrongFirst i zarażamy innych ludzi swoją pasją do treningu. Jak byście mnie szukali, to na pewno jestem właśnie w tym miejscu.

Nasze media społecznościowe:

www.kuzniasilykb.pl
www.facebook.com/kuzniasily/
www.instagram.com/kuznia_sily/

Zapraszam na trening!
Pozdrawiam,
Arkadiusz Słomski
Asystent CKB, CF-L1