Agnieszka Dubiel - Oława

Asystent CKB„Nigdy nie jest za późno ani za wcześnie. Jest dokładnie wtedy, kiedy trzeba”
Mitch Albom, Zaklinacz czasu

Cześć! Mam na imię Agnieszka, a moja przygoda ze sportem rozpoczęła się zaledwie 5 lat temu, od crossfitu w klubie Synergia Crosscamp w Oławie. Nie będąc nigdy wcześniej zapalonym sportowcem, zaczęłam z dużym dystansem i niepewnością. Jednak szybko okazało się, że nie wiek i moje umiejętności (a właściwie ich brak) są tu ważne, ale przede wszystkim pokora, dyscyplina i konsekwencja w działaniu. Szybko przekonałam się, że sport może być moja pasją, trening nawykiem, a proces treningowy daje więcej frajdy niż sam rezultat.
Tak się złożyło, że z biegiem czasu, sztanga zaczęła ustępować miejsca odważnikom kulowym. Zaczęłam odkrywać ile możliwości daje trening z kettlami.
Poczułam, że wreszcie sportowy zapał i pasja połaczyły się w jedną ścieżkę, na której się znalazłam.
Kiedy w 2022 roku wzięłam po raz pierwszy udział w Intro CKB w Zielonej Górze, wkręciłam się w treningi z kettlami na maksa.
Po roku postanowiłam sprawdzić swoje siły w Mistrzostwach Polski Kettlebell. Udział w zawodach jeszcze bardziej zmotywował mnie do ciężkiej pracy. Podjęłam współpracę z Tomkiem Cierpiszem z Opolskiego Centrum Treningu Kettlebell Strefa Mocy, który swoją wiedzą i doświadczeniem, dzieli się ze mną w drodze po gwiazdki.
Uświadomiłam sobie także, że moją pasją chcialabym podzielić się z innymi. Ogromną satysfakcję sprawia mi praca z ludźmi. Grupa jest dla mnie dodatkowym motorem do pracy nad sobą.
Udział w warsztatach i szkoleniach w metodzie Hardstyle umożliwia mi poszerzanie swojej wiedzy a wejście do grona Asystentów CKB jest kolejnym etapem na drodze samodoskonalenia.

Wierzę, że to jest ten czas i postanawiam go dobrze wykorzystać.