Adrian Mendrek

TOP TEAM | Centrum Kettlebell Polska

Około 3 lata temu, zupełnym przypadkiem trafiłem do klubu Strong House Czeladź. Wieloletnie ćwiczenia na siłowni zaczęły mnie nudzić, potrzebowałem odmiany i nowego wyzwania. To tam, Ewa Rusin i Marcin Rudzki sprawili, że poczułem się jak w domu i zacząłem swoją przygodę z Kettlebell. To oni zarazili mnie tą pasją i pokazali, że wiele mogę w tym sporcie osiągnąć. To zawsze będzie mój rodzimy, ukochany klub. Uwierzyli we mnie i za to bardzo im dziękuję.

We wrześniu 2018 roku przeprowadziłem się do Opola, gdzie po kilku miesiącach trafiłem do Opolskiego Centrum Treningu Kettlebell Strefa Mocy, w którym Tomek Cierpisz stał się moim nowym trenerem. Sam od dłuższego czasu nosiłem się z zamiarem podjęcia wyzwania jakim jest Top Team ale to on pomógł podjąć mi decyzję i wspierał w przygotowaniach. Zdobycie 4 gwiazdek motywuje mnie do dalszej pracy i podejmowania nowych wyzwań. Kto wie, może uda się zdobyć 5.

Dziękuję Wam Ewo, Marcelu i Tomku za rady, cierpliwość i wiarę. Dziękuję również mojej ukochanej, która zawsze mnie wspiera i dzielnie znosi godziny treningów oraz wszystkim, którzy we mnie wierzą.

Wielkie dzięki.